Spotkanie Zarządu ZLOP w Międzyrzeczu

W dniu 11.06.2013r. w siedzibie Ośrodka Rejonowego w Międzyrzeczu odbyło się wyjazdowe zebranie Zarządu Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych. Przewodniczył Prezes Romuald Malinowski, uczestniczyli wiceprezes Zofia Kulikowska, członek Zarządu Irena Ratajczak i gospodarz spotkania wiceprezes ZLOP Włodzimierz Szopinski. Tematem zebrania były sprawy bieżące Związku, działalność Ośrodka Rejonowego, Klubu Integracji Społecznej, zaawansowanie realizacji projektu KIS na bis III oraz analiza notatki uzgodnień. Zarząd bardzo wysoko ocenił działalność ZLOP-u na terenie Powiatu Międzyrzeckiego. Na pamiątkę pobytu w Międzyrzeczu uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe albumy, które w imieniu Starosty Międzyrzeckiego wręczył W.Szopinski.