Władze powiatu nagrodziły społeczników

Podczas wczorajszej sesji uhonorowano trzech działaczy społecznych, którzy - jak stwierdził starosta - swoimi dokonaniami promują powiat.

Przewodniczący Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych w powiecie międzyrzeckim Włodzimierz Szopinski ze Skwierzyny, działacz społeczny i członek Międzyrzeckiego Chóru Kameralnego Waldemar Kozielewski z Międzyrzecza oraz piekarz i społecznik Stanisław Mikanowicz z Przytocznej zostali wczoraj uhonorowani za promowanie powiatu. Podczas sesji wiceprzewodnicząca rady Zofia Plewa, jej przewodniczący Lesław Hołownia i starosta Grzegorz Gabryelski, wręczyli im upominki i bukiety kwiatów.

- Cała trojka poświęca swój czas na działalność społeczną. Jesteśmy dumni, że takie osoby pracują na dobrą markę swoich miejscowości i powiatu - zaznaczał G. Gabryelski.

26.10.2011r.