Pożegnanie współpracownika

W obecności Starosty Międzyrzeckiego Grzegorza Gabryjelskiego, współpracowników i kolegów w dniu 29.09.2011r. pożegnana została Pani Anna Wasiluk inspektor Wydziału Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych.
Pani Anna przechodzi na wyższe stanowisko w innej jednostce samorządu terytorialnego. Wśród żegnających był Przewodniczący Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych i lokalny koordynator projektu w jednej osobie Pan Włodzimierz Szopinski. Podziękował Pani Ani za długoletnią, owocną współpracę z organizacjami pozarządowymi, Związkiem Lubuskich Organizacji Pozarządowych oraz  pomoc w realizacji projektów. Życzył żeby nowa praca przynosiła satysfakcję, poczucie spełnienia i wiele okazji do rozwoju. Nie obyło się bez  kwiatów, upominków a także …łez.